








1 195 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 аммм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годин | Середні |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 45х14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Фабрика збірки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Жовтий |