








1 395 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 аммм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годин | Великі |
| Розміри, мм | 47х14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Секундомір, хронографія, дата, всі циферблати робочі |
| Колір ремінця | Коричневий |