









989 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 63 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 27 см (регулюється) |
| Військові | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годин | Великі |
| Розміри, мм | 48х13 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, дата, день тижня |
| Колір ремінця | Сірий |