








2 795 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Військові | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годин | Середні |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 45х15 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Водостійкість 5 атм, хардлес скло, вимірювання швидкості, секундомір, підсвітка, будильник, таймер. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |